Nye Clarion Hotel® Sea U blir et stort hotell med massevis av plass til konferanser, weekends i Helsingborg og after work for lokale helsingborgere. En lekker takterrasse med basseng kommer til å være det naturlige møtepunktet på hotellet, i tillegg til treningsrom, barer og restauranter. Gjestene vil bekvemt kunne parkere garasjen under hotellet.
Nysgjerrig på mer? Se de første 360-bildene av hotellet her!
Pulserende, internasjonalt og luksuriøst
Få en følelse av helg hele uka. Hygg deg med en drink i vår Sky bar med magisk utsikt over Sundet, ta en dukkert i takbassenget eller få deg en matbit i vår restaurant signert Marcus Samuelsson, der lokale råvarer blandes med internasjonale smaker. Hos oss er alle velkommen. I vårt Living room kan du omgås med vennene dine og møte nye mennesker. Med havet, bykjernen og fornøyelsesparken The Tivoli som nærmeste naboer, sitter du alltid på første rad.
Helsingborgs største hotell
Februar 2021, når hotellet står klart, blir Clarion Hotel® Sea U Helsingborgs aller største hotell. Noe som ikke er så rart, da hotellet vil ha 250 hotellrom og en kongressal som rommer hele 1200 personer.
En ny bydel vokser frem
Clarion Hotel® Sea U er en del av Sea U Helsingborg, der Ångfärjetomten utvikles til en ny, attraktiv møteplass i Helsingborg. I tillegg til hotellet bygges det 155 boliger, og i samme område ligger fornøyelseslegenden The Tivoli. I 2021 vil alle som vil kunne nyte restauranter, kongress- og konferanselokaler, bar, treningsrom og en garasje. Vi sees på Clarion Hotel Sea U i Helsingborg!