MenyLukk
Mat & drikke

Restaurant Day – oversikt over restaurantene

Publicerad 7 September 2020 | Senast uppdaterad 10 September 2020

Skal du ut og spise til halv pris 18. eller 19. september? Så digg! Her får du oversikt over restaurantene og hvordan du kan kontakte dem for bordbooking, sortert alfabetisk etter hvilken by den ligger i.

Hotellrestaurant

Lurer du på hva dette er for en oversikt? Her kan du lese om tilbudet.

Dersom noe går galt med online booking er det bare å kontakte hotellet direkte.

Bergen

Clarion Hotel® Admiral – send e-post til bergen@kitchenandtable.no eller ring +47 55 23 64 00.

Quality Hotel™ Edvard Grieg – send e-post til q.bergen@choice.no eller ring +47 55 98 00 00.

Drammen

Quality Hotel™ River Stationbook bord online.

Eidfjord

Quality Hotel™ Vøringfoss – send e-post til q.voringfoss@choice.no eller ring +47 53 67 41 00.

Florø

Quality Hotel™ Florø – send e-post til q.floro@choice.no eller ring +47 57 75 75 75.

Fredrikstad

Quality Hotel™ Fredrikstad – send e-post til q.fredrikstad@choice.no eller ring +47 69 39 30 00.

Kongsberg

Quality Hotel™ Grand, Kongsberg – send e-post til kongsberg@choice.no eller ring +47 32 77 28 00.

Kristiansand

Clarion Hotel® Ernst – send e-post til cl.ernst@choice.no eller ring +47 38 12 86 00.

Kristiansund

Quality Hotel™ Grand, Kristiansund – send e-post til q.kristiansund@choice.no eller ring +47 71 57 13 00.

Langesund

Quality Hotel™ Skjærgården – send e-post til q.badeparken@choice.no eller ring +47 35 97 81 00.

Larvik

Quality Hotel™ Grand Farris – send e-post til q.grand.farris@choice.no eller ring +47 33 19 69 00.

Narvik

Quality Hotel™ Grand Royal – send e-post til q.royal@choice.no eller ring +47 76 97 70 00.

Oslo og omegn

Clarion Hotel® The Hubbook bord online.

Clarion Hotel® Oslo – send e-post til cl.oslo@choice.no eller ring +47 21 95 97 50.

The Thiefbook bord online.

Clarion Hotel® & Congress Oslo Airport – send e-post til cl.oslo.airport@choice.no eller ring +47 63 94 94 94.

Quality Airport Hotel Gardermoenbook bord online.

Quality Hotel™ 33 på Økern – send e-post til q.hotel33@choice.no eller ring +47 23 19 33 33.

Quality Hotel™ Expo på Fornebu – send e-post til restaurant.expo@choice.no eller ring +47 94 83 75 47.

Quality Hotel™ Entry på Kolbotn – send e-post til q.entry@choice.no eller ring +47 66 99 78 00.

Sandnes

Quality Hotel™ Pond – send e-post til q.pond@choice.no eller ring +47 51 63 68 10.

Sarpsborg

Quality Hotel™ Sarpsborg – send e-post til q.sarpsborg@choice.no eller ring +47 69 10 15 55/69 10 15 00.

Skjetten

Quality Hotel™ Olavsgaard – send e-post til hovmester@olavsgaard.no eller ring +47 63 84 77 11.

Sogndal

Quality Hotel™ Sogndal – send e-post til q.sogndal@choice.no eller ring +47 57 62 77 00.

Stavanger

Clarion Hotel® Stavangerbook bord online.

Clarion Hotel® Energy – send e-post til cl.energy@choice.no eller ring +47 51 34 78 00.

Quality Airport Hotel Stavangerbook bord online.

Steinkjer

Quality Hotel™ Grand, Steinkjer – send e-post til q.steinkjer@choice.no eller ring +47 74 16 47 00.

Stjørdal

Quality Airport Hotel Værnes – send e-post til q.varnes@choice.no eller ring +47 74 80 45 00.

Tromsø

Clarion Hotel® The Edge – send e-post til cl.theedge@choice.no eller ring +47 77 66 84 84.

Trondheim

Clarion Hotel® Trondheimbook bord online.

Quality Hotel™ Panorama, Trondheim – send e-post til q.panorama@choice.no eller ring +47 72 90 05 00.

Tønsberg

Quality Hotel™ Tønsbergbook bord online.

Ulsteinvik

Quality Hotel™ Ulstein – send e-post til q.ulstein@choice.no eller ring +47 70 01 30 00.

Ålesund

Quality Hotel™ Waterfront, Ålesund – send e-post til q.waterfront@choice.no eller ring +47 70 11 19 50.

Quality Hotel™ Ålesund – send e-post til q.alesund@choice.no eller ring +47 70 16 00 00.


Er du i Sverige? Da finner du restaurant-utvalget her. I Danmark eller Finland? Da finner du mulighetene dine her.

Nyeste innlegg